8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet, święto, które swoje początki miało już w starożytnym Rzymie pod nazwą Matronalia i związane było z macierzyństwem i płodnością. Obecnie święto to odnosi się nie tylko do matek, ale do wszystkich kobiet w każdym wieku. Marzec tuż tuż, a więc warto pomyśleć o ciekawym upominku dla kobiet w Waszym otoczeniu. Biżuteria jest ładna, jednak ile razy można otrzymać bransoletkę lub kolczyki? Poniżej przedstawiamy kilka oryginalnych pomysłów na to, czym zaskoczyć bliskie Wam panie.

Drobny upominek o dużym znaczeniu

Chcąc stworzyć pomysłowy prezent, wcale nie musimy wydawać dużej ilości pieniędzy. Osoba bliska na pewno doceni mniejszy podarek, który będzie miał dla niej osobiste znaczenie. Moc sprawiania przyjemności ma ozdobiona własnoręcznie ramka ze zdjęciem, które jest dla danej osoby ważne. Można także wykazać się oryginalnością i wykonać unikalną laurkę, specjalnie dla mamy, babci lub ukochanej. Takie prezenty, pomimo niewielkiego budżetu, zajmują dużo miejsca w sercu osób obdarowywanych.

 

Odrobina rozrywki lub relaksu

Czasem zamiast upominku, warto zapewnić wspaniałe wspomnienia. Podarunek w postaci wycieczki, wypadu do centrum rozrywki, biletu do kina czy na koncert okaże się doskonałym prezentem, który na pewno długo nie zostanie zapomniany. Są w naszym życiu chwile, które przywodzą uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy o nich pomyślimy. Zapewnienie miłego sposobu na spędzenie czasu lub możliwości poczucia adrenaliny to świetna okazja na stworzenie większej ilości przyjemnych wspomnień.

Wspieraj jej pasje

Każdy ma jakieś hobby, które stanowi sporą część życia. Jeżeli pani, którą chcemy obdarować, uwielbia książki – podarujmy jej książkę (być może podpisaną przez ulubionego autora), jeżeli zbiera znaczki – poszukajmy oryginalnej kolekcji. Kocha aktywność fizyczną? Nowy strój sportowy lub buty do biegania będą idealne! Wybierając taki prezent, pokazujesz danej osobie, jak dobrze ją znasz i że wspierasz to, co kocha.

Wizyta w salonie odnowy biologicznej

Kobiety uwielbiają dbać o swoją urodę, dlatego wejściówka do salonu spa, na pewno sprawi radość każdej pani. Odnowa biologiczna to odprężenie nie tylko dla ciała, ale także dla umysłu, dlatego taki podarunek stanowi świetną okazję na chwilę oddechu dla kobiet zapracowanych, które na co dzień nie potrafią znaleźć chwili dla siebie.

A skoro już o urodzie mowa, kosmetyki na pewno też będą mile widziane. Jednak nie warto stawiać na byle co, najlepiej wybrać oryginalny suplement, który odżywi i odmłodzi skórę. Polecamy EstroVita Skin dla kobiet – unikalny produkt, stanowiący połączenie kwasów omega 3, 6 i 9 w odpowiednich proporcjach. Ten naturalny kosmetyk do pielęgnacji wzmocni kondycję skóry, uzupełniając ją w składniki niezbędne do zachowania jej pięknego wyglądu.