Po lecie skóra może być przemęczona. Nie służą jej wysoka temperatura, promienie słoneczne, klimatyzacja ani morska woda. Nic zatem dziwnego, że po urlopie wymaga ona dodatkowego odżywienia.

 

Postaw na kremy dostosowane do potrzeb swojej cery, maseczki o bogatym składzie i balsamy. Nie zapomnij również o wewnętrznym wspieraniu potrzeb skóry. Sposobem na to są koktajle z dodatkiem EstroVity Skin, która zawiera nie tylko kwasy Omega -3,6,9 w odpowiedniej proporcji, ale też witaminy A, D i E.

 

Koktajl z jarmużem

 

Składniki:

 

50 gram jarmużu; gruszka; banan; łyżeczka EstroVity Skin; sok z pomarańczy.

 

Przed wykonaniem koktajlu jarmuż przelej wrzątkiem, a następnie zimną wodą. Dokładnie przecedź liście, usuń z nich twarde elementy. Włóż je do blendera. Dodaj do niego także owoce obrane ze skórki i pokrojone na mniejsze kawałki oraz wlej sok i EstroVitę. Zblenduj wszystko, dobierając ilość soku do preferowanej gęstości.

 

Koktajl z melona i ogórka

 

Składniki:

 

Pół melona; sok z połowy cytryny; łyżeczka EstroVity Skin; ogórek.

 

Zacznij od obrania wszystkich składników i pokrojenia ich na kawałki. Następnie włóż wszystko do pojemnika blendera i zmiksuj na jednolitą masę.

 

Koktajl z nasionami chia

 

Składniki:

 

Szklanka mleka kokosowego lub innego; dwie łyżki nasion chia; banan; łyżeczka EstroVity Skin; łyżka miodu; odrobina kardamonu.

 

W tym przypadku obranego banana i pozostałe składniki poza chia włóż do blendera i zmiksuj. Następnie dodaj nasiona i odczekaj około 10 minut przed wypiciem. Im dłużej nasiona chia będą w koktajlu, tym bardziej gęstą formę on przybierze.