Przesuszona skóra na łokciach i kolanach to olbrzymi problem natury estetycznej. Wraz z nadejściem wiosny i lata częściej eksponujemy te miejsca za sprawą sukienek, krótkich spodenek i koszulek z krótkimi rękawkami. Na szczęście istnieje naturalny sposób na pozbycie się tych niechcianych defektów.

 

EstroVita Skin

 

Przede wszystkim zacznij od zmiany swojej diety. Przeprowadź rachunek sumienia i odpowiedz sobie na pytanie, czy wystarczająco dbasz o dostarczenie organizmowi zróżnicowanych składników odżywczych, w tym kwasów omega.

EstroVita Skin powstała jako unikalna kompozycja naturalnych olejów roślinnych, w tym między innymi z wiesiołka. Wystarczy tylko jedna łyżeczka spożywana codziennie. Właściwości EstroVita to między innymi zawartość stuprocentowo roślinnych estrów etylowych omega-3, 6 i 9. Jednocześnie zachowana jest doskonała proporcja kwasów tłuszczowych omega-3 do omega-6. Wysoka bioretencja pozwala na ich lepsze przyswojenie przez organizm.

Dodatkowo EstroVita zawiera także koenzym Q10 o działaniu wygładzającym i nawilżającym. Poradzić sobie z przesuszonymi łokciami i kolanami pomoże także witamina A, D3 i E.

 

Działanie zewnętrze

 

EstroVita jest produktem bardzo uniwersalnym. Można ją spożywać bezpośrednio z butelki, a także dodawać do wielu potraw. Można także wykorzystać ten preparat jako dodatek na przykład do maseczek, a także do kremów i okładów. Do swojego ulubionego, tłustego kremu nawilżającego warto dodać łyżeczkę EstroVity Skin, aby w szybkim czasie zauważyć znaczącą poprawę stanu swojej skóry. To sprawdzone rozwiązanie, które cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Suche miejsca od dziś nie będą problemem, jeżeli tylko skorzystasz z propozycji EstroVita Skin. To naturalny skład bez konserwantów, który przyczyni się do znaczącej poprawy wyglądu skóry.