Kolorowe pudełka, wstążki, kokardki, świąteczne torebki… Okres świąteczny zbliża się do nas wielkimi krokami! Zanim jednak podzielimy się z bliskimi prezentami, czeka nas pogoń za podarunkiem idealnym, który wręczymy bliskim. Dla jednych najlepszym podarunkiem okażą się perfumy, dla innych ciepłe kapcie i sweter. W galeriach handlowych już można zobaczyć wszelkie dodatki świąteczne krzyczące do nas niemal na każdym kroku. Z łatwością znajdziemy szeroki wybór pięknie zapakowanych kosmetyków, ubrania, akcesoria, prezenty dla dzieci. Zamiast jednak kupować kolejną parę skarpet czy perfum postaw na zdrowie!

  1. Kosmetyki ekologiczne

Stają się ostatnimi czasy bardzo popularne i cieszą się dużym powodzeniem. Ponadto prezenty kosmetyczne zawsze są mile widziane, ponieważ na pewno się nie zmarnują. Z racji tego, że zimą skóra narażona jest na wiele niesprzyjających jej czynników warto jej dostarczyć wartościowych składników odżywczych. Można zatem postawić na ręcznie robione mydełka lub maseczki.

  1. Herbaty

Jednym z przyjemniejszych podarunków może być zestaw smacznych herbat, które idealnie poprawią samopoczucie w chłodne, zimowe wieczory. Dobrym pomysłem będzie „rozszerzenie” prezentu i dodanie do niego zaparzacza i kubka. Herbaty mają działanie antyoksydacyjne i pomagają usunąć z organizmu wszelkie toksyny.

  1. EstroVita

Suplement diety EstroVita to unikalna kompozycja 4 olejów roślinnych, pokrywająca 100% dziennego zapotrzebowania na wszystkie kwasy tłuszczowe z grupy omega. To świetne źródło kwasów omega i innych składników, a do tego dostępna jest ona w kilku rodzajach – dla każdego.

  • EstroVita – suplement dla całej rodziny, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
  • EstroVita Kids – suplement dla dzieci i młodzieży wspierający wzrost i poprawny rozwój
  • EstroVita Cardio – suplement diety dla zdrowia serca w każdym wieku.
  • EstroVita Skin – suplement wpływający na piękny wygląd skóry i zdrowie całego organizmu

EstroVita to w pełni naturalna, a przy tym bezpieczna, wysoce skoncentrowana i dobrze wchłaniana przez ludzki organizm porcja kwasów tłuszczowych omega-3, 6 i 9. Dzięki formie estrów etylowych, preparat jest w pełni przyswajalny przez ludzki organizm.

  1. Książki kucharskie

Dobrym pomysłem na prezent będzie sprezentowanie komuś książki kucharskiej np. z deserami w wersji fit, lub zdrowymi posiłkami. Dbając o zdrowie jednym z ważniejszych elementów jest dieta, a książka kucharska może stać się niesamowitą inspiracją.

  1. Karnet na siłownię lub inne zajęcia sportowe

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Jeśli masz znajomego, który ciągle mówi o tym, że chciałby iść na siłownię – pomóż mu i wręcz karnet. Nie ma nic lepszego niż taka motywacja!

Pamiętajmy jednak, aby dobrze przemyśleć prezent, który chcemy podarować i pamiętajmy, aby upewnić się, że osoba obdarowywana na pewno taki prezent by chciała. Nie chcemy, aby prezent został źle odebrany.